SKYPE: live:hackzeroday

En iyi hacklink çalışması nasıl yapılır


En iyi hacklink çalışması nasıl yapılır ?

Kurumsal siteler için , xyz siteler için en iyi hacklink çalışması az çıkışlı siteler ve .html olarka yüklenen makale hacklink kombinasyonu ile yapılır. hacklink eğer 20 siteye eklenmişse en az 20 tane daha .html makale yüklenmesi çok faydalı olacaktır.

.html makale hacklink nasıl index alıyor ? Google arama motoru tabiki dizinde bu makaleyi bulamaz, biz bulması için yardımcı oluyoruz 🙂 ping yöntemi ile yerini google arama motoruna bildiriyoruz.

.html makale hacklink çalışmasımıdır ? yani ben hacklink çalışması yaptırmak istiyorum dediğimde bu çalışmayı yaparsam eğer doğru yapmış olacakmıyım ? cevap: Hayır tam olarka hacklink çalışması değildir, bu eklenen hacklinkleri güçlendiren etkisini arttıran ve sitenizi spama karşı koruyan mükemmel bir çalışmadır. Her hacklink satın alan müşterimize tavsiye ediyoruz.

Hacklnikler footer olarakmı ekleniyor ? cevap: evet %95’i footere ekleniyor çok az kısmı ana sayfa olarak ekleniyor sadece, mysql ile eklenen sitelerde mecburen sadece anasayfada göründüğü olabiliyor.

Arkadaşlarım bana hacklink al diye tavsiyede bulunuyor, almalımıyım ? cevap: Almasanız bile önce sormak için bizi skype adresinize ekleyip detaylı bilgi alın , bize her soran müşteriye mutlaka almalısın demiyoruz, birçoğunun ihtiyacı olmadığını tespit edip başka çalışmalara yönlendirip tavsiyede verebiliyoruz.

Have any Question or Comment?

One comment on “En iyi hacklink çalışması nasıl yapılır

7 tane internet sitem var bunları daha üst sıralarda görmek istiyorum hacklink ücretlerinin ne dir bana uygun olan nedir

Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SKYPE İLETİŞİM

Hacklink satın almak için bizimle aşağıdaki SKYPE hesabını ekleyebilirsiniz.

live:hackzeroday

Hack haber , Hack forumu